Home Teknoloji Haberleri Google, iPhone ile dalga geçtiği bir reklam yayınladı!
Google, iPhone ile dalga geçtiği bir reklam yayınladı!

Google, iPhone ile dalga geçtiği bir reklam yayınladı!

0

Teknoloji devleri arasındaki çekişmeler bitmek bilmiyor, Google ve Apple’ın kavgasına bir yenisi daha Google’ın reklamıyla eklendi.

Google Photos uygulaması için yeni bir reklam yayınlayan Google’un reklam filminde kullanıcıları uygulamasına çekmeye çalışan Google, uygulamasını ön planda tutmak amacıyla iPhone’ları hedef aldı ve iPhone kullanıcılarını Google Photos kullanmaya davet etti.

Bu yeni reklam filminde elemanlar bir fotoğraf çekmek amacıyla poz veriyor ancak resimi çekmek için bastıkları anda ekrana iPhone’ların “yetersiz depolama alanı” uyarısı geliyor. 8 GB ve 16 GB depolama alanı kullanan iPhone kullanıcılarını mizah konusu yapan Google bunu kullanarak kendi uygulamasını ön planda tutuyor.

Apple ise Eylül ayından itibaren 16 GB’lık iPhone’lara veda edeceğimizi söylüyor. Bu arada siz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz yorum olarak belirtin, buyrun Google’ın reklam filmini izleyelim,

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir