Home Uncategorized Google Maps ‘te Yenilik!

Google Maps ‘te Yenilik!

0

Masaüstünden Google Maps ile Android cihazınızı yönlendirebilirsiniz.

Google-Maps.

 

Google ‘ın harita uygulaması olan Google Maps için geliştirilen ynei bir özellik ile kullanıcıların işi daha da kolaylaştırılacak. Yeni gelen özellik ile beraber masaüstü bilgisayardan bir yer araması yapıp bunu android telefonunuzdan bakabilme şansınız olacak.

Yaklaşık bir ay önce Google Maps ‘in güncellenmesi ile İOS kullanıcılarında sunulan bu özellik, artık Android telefonları içinde sunuldu. Yolculuk yapacaksanız veya planlıyorsanız ve masaüstü bilgisayarınızdan araştırma yapıyorsanız, yolculuk esnasında tekrar telefonunuzdan araştırma yapmanıza gerek kalmayacak ve eski arama kayıtlarında bulabileceksiniz. Bu özellik  Android cihazlar için etkin ve Chrome, Firefox veya Internet Explorer gibi masaüstü tarayıcılarında çalışıyor. Eğer Google Maps en son sürüme sahipseniz uyumlu olarak akıllı telefonunuzda görebilirsiniz. Ama bunun için oturum açmanız gerekmektedir.

 

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir