Home E-Spor Gosu? Mikrofon? Birlikte?!
0

Gosu? Mikrofon? Birlikte?!

0

Tam şu an, şu saniyelerde klasik twitch.tv üzerinden yayınını yapan, League of Legends oyunundaki Vayne karakteri ile en iyi oyunları sergileyenlerden olan ünlü gizli yayıncı yayıncı Gosu artık o kadar da gizli değil. Uzun zamanlar sonrasında şu an da mikrofonu açık şekilde yayınına devam eden Gosu’yu canlı olarak 90.000 kişi izliyor. Yayıncılık kariyer rekorunu kırdığını söylememize gerek yoktur sanırım.

Tekil bir kanal için çok büyük bir rakam olan bu sayıya ulaşmasının tek nedeni zaten seviliyor olmasının aynı sıra tabii ki de insanların içindeki “Who the fuck is this Gosu?!” sorunun cevabını bir nebze de olsa bulabilme ihtimali.

Zaten kendi yazılı açıklamasıyla erkek olduğunu söyleyen ama inanmayanların ve birçok değişik teorinin de ortaya atıcıları çok olduğu için yine de herkes için bu konu bir muamma idi. Lakin şu anda bu merak giderildi. O erkek!

fg

 

 

Para yağıyor!

Şu an hiç olmadığı kadar adeta para yağdığını söylemek de mümkün. Kendi hesabımca; maksimum 5-6 saniyelik aralarla 3-6 dolar arası bağış alan Gosu’ya arada da güzel meblağların geldiğini düşünürsek, cidden paraya ne diyor merak ediyoruz.

Gosu’nun kişisel twitch.tv kanalı;

http://www.twitch.tv/mushisgosu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir