Home Oyun Grand Theft Auto 5’in Yeni Güncellemesinden Detaylar
0

Grand Theft Auto 5’in Yeni Güncellemesinden Detaylar

0

Çıktığı ilk günden bu yana oyuncuların ilgi odağının merkezindeki bir başka oyun olan Grand Theft Auto 5, geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir haber ile 54 milyonluk satış rakamını aştığı onaylanmıştı. Özellikle de GTA Online ile oyunculara eğlenceli anlar yaşatan oyun için, önümüzdeki ay içerisinde yayınlanacak olan güncelleme ile ilgili detaylar Rockstar tarafından paylaşıldı.

Grand Theft Auto 5'in Yeni Güncellemesinden Detaylar

PC versiyonunda olan Rockstar Editor eklentisinin de konsol oyuncuları ile buluşacak olan güncelleme, GTA Online Freemode için birkaç yeni oynanışın yanı sıra zamanda da Rockstar Editor eklentisinin PC versiyonu için birkaç değişiklik içeriyor.

Ambient Audio and Sound Effects Library: Sekanslarınıza hayat vermenize yardımcı olması için müzik kütüphanesinden ambiyans ve atmosferik ses tasarımları ekleyin veya Foley koleksiyonundan ve diğer ses efektleri yelpazesinden ses efekti ekleyin.

Snapmatic Integration: Artık bir işaret noktasından Snapmatic’e, en iyi kamera açısını bulabilmek için doğrudan bir ekran görüntüsü ekleyebilirsiniz.

Director Mode Updates: Günün seçilen zamanının ayarlarını sabitlemek ve hava ve su vasıtalarını yeniden yaratmak için önceden ayarlanmış önemli mekânların gösterildiği mini harita genişletildi.

Copy and Paste Marker Properties: Çektiğiniz videoyu düzenlerken, artık ses ayarlarınızı bir işaretten diğerine kolayca kopyalayabileceksiniz. Zor durumlarda başvurduğunuz düzenleme tekniklerine sınırsız verimlilik iyileştirmesi yapıldı.

New Fonts: Başlıklarınız ve bitiş yazılarınız için artık daha fazla stil seçeneğiniz var. Yeni stil seçenekleri için kütüphanedeki mevcut yazı tipleriniz üçe katlandı.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir