Home Uncategorized Grand Theft Auto: Online için Halloween Surprise etkinliği başladı

Grand Theft Auto: Online için Halloween Surprise etkinliği başladı

0
Geçtiğimiz hafta içerisinde Lowriders isimli yeni bir ek paket ile yenilenenGrand Theft Auto: Online, bugün yeni bir etkinlik ile karşımıza çıktı. Halloween Surprise isimli etkinlik ile, bu hafta gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı, Los Santos’ta da kutlanmaya hazır hale geldi.

Uzun zamandır dedikodulara sahne olan Lowriders güncellemesinin, Cadılar Bayramı için gizli nesnelerin içerdiği de böylece açığa kavuştu. Çünkü, Halloween Surprise için ayrı bir güncelleme yapmanız gerekmiyor. Yeni etkinlik ile Cadılar Bayramı temalı iki adet araç olan Lurcher Hearse ve Franken Stange’in yanında çeşitli maskeler ve yüz boyaları mağazadaki yerini aldı.

Ayrıca, Adversary Mode için yeni görev olan 8 kişilik Slasher da oynanabilir hale geldi. Bu araç ve maskelerin ise 16 Kasım tarihine kadar süresi olduğunu belirtelim.Bu tarihten sonra aldığınız araçları kullanabilecek iken; almayanların ise bir daha ki Cadılar Bayramı’nı beklemeleri gerekecek.

53
Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir