Home Oyun Grand Theft Auto Online için işçi bayramı etkinliği başladı
0

Grand Theft Auto Online için işçi bayramı etkinliği başladı

0

Şimdi diyeceksiniz ki İşçi Bayramı 1 Mayıs tarihinde değil mi? Labor Day yani İşçi Bayramı, Amerika Birleşik Devletleri’nde her Eylül ayının ilk Pazartesi günü, işçilerin ekonomik ve sosyal hakları dolayısıyla kutlanan bayramdır. Bundan dolayıdır ki Rockstar Games, yeni bir etkinlik ile karşımıza çıktı.

Bu etkinlik tam olarak dört gün sürecek ve hergün farklı bir etknlik modu ile karşımıza çıkacak. Bugün başlayan etkinlik için ilk gün; ELITAS TRAVELmağazasında %25’lik bir indirim sizleri bekliyor. Bunun yanında ise, hava yarışlarında ve paraşüt etkinliklerinde ise iki kat GTA Doları ve tecrübe puanıimkanı bulunuyor.

Cumartesi günü ise, LEGENDARY MOTORSPORT mağazasında %25’lik bir indirim olacak. Bunun yanında da tüm kara yarışlarında iki kat GTA Doları ve tecrübe puanı sizlerin olacak. Pazar günü ise DOCKTEASE mağazasında %25’lik bir indirim olacak ve deniz yarışlarında ise iki kat GTA Doları ve tecrübe puanı imkanı sunulacak. Son gün olan Pazartesi günü de, WARSTOCK CACHE & CARRY mağazasında yer alan araçlar için %25’lik bir indirim olacak. Bunun yanında ise tüm ölüm maçlarında (Deathmatches), ise iki kat GTA Doları ve tecrübe puanı ile daha fazla para ve tecrübe kazanabileceksiniz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir