Home Oyun Grand Theft Auto: Online için yeni bir etkinlik başladı
0

Grand Theft Auto: Online için yeni bir etkinlik başladı

0

Geçtiğimiz gün oyuna dahil edilen Freemode Events isimli güncelleme ileGrand Theft Auto: Online, kaybetmeye başladığı oyuncuların dikkatini çekmeye çalışmış idi. Fakat gelen güncelleme ile oyuna eklenen görevler ve etkinlikler, ciddi anlamda bir kargaşadan ibaret olduğunu gördük. Lobi kavramının olmadığı bu etkinliklerden zevk alan var mıdır bilmiyoruz.

Rockstar Games, bu güncellemenin şerefine yeni bir etkinlik ile karşımıza çıktı. Bu etkinlik ile; Buzzard, Besra, Insurgent, Hakuchou ve Zentornoaraçlarına %25’lik bir indirim avantajı ile garajınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca,oyun içi kullanılabilir nesneler, silahlar ve mermilerde ise %50’lik bir kampanyanın yanında; Lester, Pegasus ve Merryweather telefonlarınızda da %50’lik bir indirim söz konusu olduğunu belirtelim.

Bu indirimlerin yanında ise, yeni gelen etkinliklerin sonucunda herhangi bir yeni beş etkinliği yaparsanız 50K GTA Dolarının ve özel basım t-shirtlerinsizleri beklediğini söyleyelim. Bugün başlayan etkinlik, 20 Eylül tarihine kadar devam edecek.

-Merlin’in Kazanı’ndan alıntıdır.
Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir