Home Oyun Grand Theft Auto V kodlarında yeni karakterler görüldü!
0

Grand Theft Auto V kodlarında yeni karakterler görüldü!

0

Geçtiğimiz günlerde Grand Theft Auto V için büyük bir güncelleme yayımlanmıştı. Freemode Eventsadı altında yeni görevlerin yer aldığı güncelleme Grand Theft Auto V hayranları tarafından oldukça beğenilmişti. Yeni gelen bilgilere göre veri madencileri, Grand Theft Auto V kodlarında dolaşırken GTA Online’a yeni karakterlerin geleceğini sızdırdı.

600x339xrandom-600x339_jpg_pagespeed_ic_SqoaqD6aJ-

Grand Theft Auto V’in 1.29 yaması yayımlandığından beri milyonlarca kodları araştıran veri madencileri, oldukça ilginç kodlarla karşılaştıklarını duyurdu. Yeni karakterlerin oyuna geleceğini bildiren grup, yakın zamanda bu karakterlerin tanıtılacağını açıkladı. Sızdırılan bilgilere göreFMMC_PC_??? olarak tanımlanan bir kod bulunuyor. Örnek vermek gerekirse Avi Schwartzman, FMMMC_PD_AVI olarak tanımlanıyordu. Defalarca kez denenen kod için şimdilik sadeceFMMC_PC_FVG tepki oluşturdu.

Bu sızıntılara karşın Rockstar Games’ten bir açıklama henüz gelmedi. Duruma bakılırsa yakın zamanda büyük bir güncelleme gelen GTA V’e ufukta güncelleme görünmüyor. DLC geleceği hakkında sürekli bir söylenti dolaşması ve bu kodun ortaya çıkması ile beraber oyunun oynanabilirliğini devam ettirecektir. Güncelleme hakkında bilgi geldikçe size aktarmaya devam edeceğiz.

Leadergamer’den alıntıdır.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir