Home Uncategorized Grand Theft Auto V’deki arabalarınızı denizaltı yapmak ister misiniz?

Grand Theft Auto V’deki arabalarınızı denizaltı yapmak ister misiniz?

0

Grand Theft Auto V için geliştirilen yeni bir mod sayesinde artık Los Santos’un sularının altını arabalarımız ile gezebileceğiz. Artık arabalarımızın suyun dibine inebildiği ve rahatça çıkabildiği bu mod ile birlilte yeni şeyler keşfedersiniz.

c25251-sticky-cars

Bu modu nasıl kuracağınızı hemen aşağıda anlatacağız fakat ilk önce su altında arabaları nasıl kontrol edebileceğinizi anlatalım. Sağ kontrol tuşu ile birlikte modu aktif edebilirsiniz. Sol shift tuşuna basarak turbo kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile anında fren özelliğini aktif edebilirsiniz ve sol kontrol tuşu ile geri geri gidebilirsiniz. Geri kalan tüm tuş ayarları aynı kaldı.

Bu modu oyununuza kurabilmek için öncelikle buraya tıklayarak Script Hook modunu indirmeniz gerekiyor. Script Hook modunu kurabilmek için, indirdiğiniz dosyanın içinden çıkan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyalayınız. Script Hook’u kurduktan sonra buraya tıklayarak asıl mod dosyasını indirin ve indirdiğiniz dosya içerisinde bulunan asi dosyasını oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir