Home Oyun Grand Theft Auto V’in yeni konuğu: Back to the Future
0

Grand Theft Auto V’in yeni konuğu: Back to the Future

0

İlk olarak bundan tam 30 yıl önce, Robert Zemeckis yönetmenliği ile başarılı bir şekilde kendisini gösteren Back to the Future yani Geleceğe Dönüş,günümüze kadar kitlesini büyüterek geldi. Başrollerde Michael J. Fox (Marty McFly) ve Christopher Lloyd (Dr. Emmett Brown) ikilisinin yer aldığı film serisinin 30. yılına özel birçok etkinlik oluşturulmuş iken, bir yenisi de Grand Theft Auto V ile karşımıza çıktı.

Rockstar Editor ve oyun için geliştirilen modlar ile birçok başarılı kısa filme kapılarını açan Grand Theft Auto V’e bu sefer Back to the Future konuk oldu.Brown’un, McFly’a buluşunu ilk kez gösterdiği ve buluşun köpek ile test edilen sahne; Rockstar Editor yardımı ile düzenlendi. Back To the Future Time Circuits Mod 0.2, Delorean Time Machine (3 Car Pack) 1.0 ve Simple Trainer for GTA V 2.4 isimli oyun modlarının kurularak bu çekimin gerçekleştiğini belirtelim.

-Merlin’in Kazanı!

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir