Home Oyun Grand Theft Auto V’ten Michael’ın senaryo modu ek paketinden haberi yok!
0

Grand Theft Auto V’ten Michael’ın senaryo modu ek paketinden haberi yok!

0

Grand Theft Auto V aslında GTA-V-MichaelRockstar Games tarafından oldukça aktif şekilde tutulan bir oyun. Fakat Grand Theft Auto V’in sadece çoklu oyuncu modu aktif tutuluyor. Oyunun senaryo modu ise ilk günden beri sessiz sedasız, öylece duruyor. Oyun içerisinde Franklin’i seslendiren Shawn Fonteno, sürekli senaryo modu için ek paket sinyalleri verse de, Michael’ı seslendiren Ned Luke’un böyle bir ek paketten haberi bile yok.

 

Ned Luke, Facebook üzerinden paylaştığı bir gönderide, ki bahsettiğimiz bu gönderi artık ortalıkta yok, “Herkes senaryo için ek paket istiyor. Bu konu hakkında hiçbir fikrim yok. Bu ek paketin ne zaman olacağını, hatta olup, olmayacağını bile bilmiyorum.” şeklinde konuştu.

Rockstar Games aslında senaryo ek paketini şu sıralar yapmayacağını, oyunun çoklu oyuncu modu için yeni ek paketler geliştirdiklerini açıklayarak belirtmişlerdi. Ned Luke’un da böyle konuşmasının ardından artık Shawn Fonteno’nun üzerinde çalıştığı şeyin bir senaryo ek paketi değil de, çoklu oyuncu modu için yeni içerikler olacağı tartışılmaya başlandı.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir