Home Makaleler Grant Gustin, The Flash 3. Sezon Hakkında Konuştu!
Grant Gustin, The Flash 3. Sezon Hakkında Konuştu!
0

Grant Gustin, The Flash 3. Sezon Hakkında Konuştu!

0

Şimdi bir kere Grant Gustin’in kim olduğunu bilmeyen varsa burayı derhal terketsin, yani ona bir şey kazandırmaz. He “ben, The Flash dizisini izliyorum, üf manyak hayranıyım, amanın yaşayan en hızlı insan benim!!” gibi şeyler içerisinde olduğunuz halde Grant’i tanımıyor iseniz zaten defolup gidiniz efenim, cahilliklere yer yok. “Bildiğini sanan” cahillere heeç yer yok. Hayatın her anında her şeyi,  araştıracaksın hojam, meraklı olacaksın. Yoksa hayat nasıl ilerlersin, nasıl değerli olsun?

-Arif’in Manchester’a attığı golü arıyordum nereye geldim lan ben? +Ehheeem+ Konumuza acil dönüş yapıyorum- *fiiiiiiuuuv*

Şimdi abiler, ablalar, canlar, ciğerler. The Flash 3. Sezonunda bildiğiniz üzere Flashpoint Paradox adlı hikaye işlenecek. Kısaca nedir bu Flashpoint Paradox? (Bakın ama çoook kısa)

 

 

Efenim Flashpoint Paradox denen olay Barry’nin annesini kurtarmak uğruna zamanda geriye koşturup bütün evrenlerin zaman çizgisini alt üst eden olaya verilen isim. Şöyle devam edeyim; Barry, annesini kurtarıyor ve akabinde kendisi için zaten o zamana kadar yaşadığı her şey yalandan ibaret oluyor, Green Arrow Oliver Queen değil babası Robert Queen oluyor.

Bruce Wayne’nin (yani klasik bildiğimiz Batman) küçüklüğünde yaşadığı trajedi kendi ölümüyle sonuçlanıyor annesiyle babasının ölümünün aksine ve annesi Martha Wayne orada  aklını yitirip Joker babası ise yani Thomas Wayne Batman oluyor. Gibi gibi şeyler daha uzatılabilir malum evren değişiyor. (Çok kısa oldu ama di mi?)

Tabii ki dizi evreni, dolayısıyla dizide bize yansıtılan hikayeler sinemadan farklı çizgiroman baz alınarak yapılsa da oradan da farklı olduğu için bu Flashpoint Paradox denilen olayın getirdiği değişiklikler de CW’nin kendi içinde yani diziye özel olan değişikler olacak.

 

 

Aşağıdaki videoda da duyabileceğiniz üzere Grant’in sözleri şöyle oldu; ”Barry Allen şu anda zaman çizgisini farklı olduğunu bilen tek kişi. Ve artık yeni anıları  beynine yerleşmeye başladı. Lise ve üniversiteden nasıl mezun olduğu, ailesi ile nasıl zaman geçirdiğini biliyor. Bu da anılarının değiştiğini anladığı zaman ne kadar bencilce karar verdiğini anlayacak. Güçlerini de unuttu Flashpoint evreninde ve bu onun başına büyük belalar açacak. Ve Kid Flash evrenin büyük bir parçası olacak.”

Bu ve diğer konular (Supergirl) hakkında aşağıda Grant ve diğer oyuncuların ComicCon’daki açıklamalarından önce güzel yorumlar da bulunan bu videoya iletiyorum sizi;

Yeni sezonda Flashpoint Paradox’u işleyecek olan The Flash, 4 Ekim’de The CW kanalında yayınlanacak.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir