Home Oyun GTA Online için Freemode Events güncelleme detayları
0

GTA Online için Freemode Events güncelleme detayları

0

Rockstar Games tarafından duyurulan ve önümüzdeki hafta Grand Theft Auto: Online’a dahil olacak olan Freemode Events isimli güncelleme ile oyuna tekrar bağlanacağımızı anlamış idi. Bugün ise, VG247 ekibi tarafından Kotaku ve Reddit’ten yardım alınarak detaylandırılan güncellemenin etkinliklerini aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Cross The Line

İki takıma ayrılacağımız bu oyun modunda, iki takım arasında bir çizgi bulunacak. Hangi takım, karşısındaki takımı geriye çekip, o çizgiyi geçer ise; o bölümü kazanmış olacak.

Hunting Pack

Bu oyun modunda ise, sizlere taşımanız için bir paket ve araç verilecek. Bu paketi, belirtilen noktaya götürmeniz gerekiyor. Fakat, diğer oyuncular sizleri engellemeye çalışırken, sakın ha hızınızı düşürmeyin. Hızınızı belirli bir seviyenin altına getirirseniz, aracını patlamaya mahkum kalıyor.

Checkpoint Challenge

Yarış olarak nitelendirebileceğimiz bu etkinlik ile, 120 adet Checkpoint noktası bizleri bekliyor olacak. Bu Checkpoint’lerden geçtiğiniz zaman ise oyun içi GTA Doları sizlerin olacak. Bu 120 adet Checkpoint noktasından kim daha çok ilk olarak geçerse, büyük ödülün sahibi de o olacak.

Criminal Damage

Kural basit: Verilen süre içerisinde en çok hasarı sen ver!

Dead Drop

Dead Drop, bir görev olarak karşımıza çıkıyor. Önceki görevlerde olduğu gibi belirtilen noktadaki çantayı alıp teslim etmeniz gerekiyor. Eğer sizden önce başka biri bu çantayı aldıysa; gidin öldürün ve çanta size geçsin.

Highest Skydive

Paraşüt etkinlikerine Highest Skydive ekleniyor.

Hold the Wheel

Belirli bir yerde sizlere beş dakikalık bir süre verilecek. Bu süre içerisinde belirtilen araç içerisinde kalmayı başarırsanız, oyunu kazanamış oluyorsunuz. Bu araç, bir golf arabası bile olabilir.

Hot Property

Biraz önce bahsettiğimiz Dead Drop isimli görevin bir benzeri diyebilir. Farklı olan yanı ise, çantayı bir yere teslim etmeyeceksiniz. En uzun süre boyunca çantayı taşıyan kişi, görevi kazanmış olacak.

Hunt The Beast

Sanırız, en çok dikkat çeken ve ilgi görecek olan yeni etkilik Hunt The Beast olacak. Bu etkinlikte, rastgele bir oyuncu kurt adam olacak ve belirtilen on adet bölgeyi geçecek. Eğer ki avcılar bu zamana kadar av olan oyuncuyu öldüremez ise, oyunu av olan oyuncu kazanacak.

Kill List

Zırhlı araçları ve saldırı araçlarını kullanacağımız bu etkinlikte, bizlere verilen listedeki oyuncuları öldürmeye çalışacağız.

Longest Jump

Kim motor ile en yükseğe çıkabilir?!

Longest Wheelie

Yarış kategorisinde olan bu etkinlik ile, motorun önünü kaldırarak en çok yol alan oyuncu, yarışı kazanacak.

Moving Target

Bu görevde ise, bir çanta yerine Simeon görevlerinde olduğunu gibi harita üzerinde çıkan bir aracı teslim etmeye çalışacaksınız. Tabi, bu sırada yalnız değilsiniz!

Near Misses

Verilen süre içerisinde, en çok arabaları sıyırarak geçen oyuncu oyunu kazanacak.

Penned In

Bu etkinlikte ise bir çember içerisinde aracınız ile olacaksınız. Bu çember ise, süre geçtikçe daralacak. Çember dışında kalırsanız, patlarsınız!

Time Trial

Haritada belirli bir nokta belirlenecek ve en kısa sürede giden oyuncunun ismi kayıt defterine geçecek!

-Merlinin Kazanı’ndan alıntıdır.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir