Home Oyun H1Z1: King of the Kill için erken erişim sonunda bitiyor
H1Z1: King of the Kill için erken erişim sonunda bitiyor
0

H1Z1: King of the Kill için erken erişim sonunda bitiyor

0

En büyük rakibi olarak görülen DayZ’ye karşıt niteliğinde çıkarılan H1Z1 çıktığı günden itibaren ne yazık ki oyun içi dengesizlikleri, yazılımsal hataları ve oyunun uyum sorunu başını bırakmıyordu sevgili zombili oyunumuzun. Gel gör ki zamanla gelen her yeni patch ile bu sorunlar azalmaya başladı amma velakin halen daha bitebilmiş değiller.

 

header

 

İlk başlarda 31TL’lik tek bir oyun halinde satılan H1Z1 daha sonra Just Survive modunun çok çok az oynanıp sırf Battle Royale modunun oynanması üzerine oyunu ikiye böldüler. H1Z1: Just Surive ve H1Z1: King of The Kill olaraktan efenim.

Buraya kadar bu minnak bilgiler dışında haberin niteliğine gelir isem; (ve oyunlar şu an ayrı ayrı 31’er TL onu da söylemden geçmeyeyim) oyun hala early access yani erken erişim halinde ve bu çok uzun sürmeyecek. -yeani artık-

Geliştiricilerin en çok üstüne düştüğü Battle Royale modu King of the Kill’in 20 Eylül’de resmi olarak çıkış yapacağı duyuruldu. Çıkış fragmanında da belirtildiği üzere, Twitch’in en popüler oyunlardan biri haline geldi King of the Kill. -2015 verilerine göre ilk 10 içinde keratalar hep-

Eski haritanın da eski sorunların düzeltimesi misali güncellenmesi ile ilerleyen zamanlarda bakalım kitlede ve de oyunun kalitesinde gözle görülür bir değişim görebilecek miyiz? O zamana kadar hala saçma şekilde ölmelere, düz yolda giderken patlamalara devam!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir