Home Oyun Hafta sonu Steam’de ücretsiz olacak oyunlar!
Hafta sonu Steam’de ücretsiz olacak oyunlar!
0

Hafta sonu Steam’de ücretsiz olacak oyunlar!

0

Oyuncuların en çok tercih ettiği oyun platformu olan Steam bu hafta sonu oyuncuları sevindirecek bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. ” Hafta Sonu Fırsatı” adındaki kampanyada bu hafta sonu birbirinden başarılı 2 oyunu ücretsiz oynama imkanımız olacak.

Pazartesi akşamı sonlanacak kampanya boyunca Rainbow Six Siege ve ARK: Survival Evolved oyunlarını ücret ödemeden indirebilecek ve oynayabileceğiz. Kampanya sonladıktan sonra oyuna devam etmek isterseniz oyunu satın almanız gerekecek.

1- Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, oyuncuları yıkım ve yok etme sanatında yeteneklerini göstermeye davet ediyor. Yakın mesafede yoğun çatışmalar, yüksek öldürme gücü, üstün taktikler, fazlaca takım oyunu ve şiddetli bir aksiyon oyun deneyiminin merkezinde yer almayı başarıyor. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

2- ARK: Survival Evolved

MMORPG tarzında tasarlanmış bu hayatta kalma oyununda dinazorların yaşadığı bir ortamda başlıyoruz ve bu ortamda hayatta kalmak için silahlarımızı kendimiz yapıyoruz. Oyunda dinazorlarıda eğitme imkanımız var. Gençler bu arada hala sayfamızı beğenmeyeniniz varsa ayıp ediyor ona göre.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir