Home Oyun Haftasonu Steam’de ücretsiz olacak oyun!
Haftasonu Steam’de ücretsiz olacak oyun!
0

Haftasonu Steam’de ücretsiz olacak oyun!

0

Geçtiğimiz haftasonu olduğu gibi Steam’in ücretsiz oyun furyası bu haftasonuda devam ediyor. Bu haftasonu boyunca ücretsiz olacak oyun ise Call of Duty Black Ops 3 oluyor! Steam kullanıcıları bu haftasonu boyunca Black Ops 3’ü ücretsiz olarak oynayabilecekler.

6 Kasım 2015 tarihinde çıkış yapan Call of Duty: Black Ops 3, serinin takip ettiği izlekten kopmayarak bizleri fantastik modern savaşların içerisine bırakmıştı. Eleştirmenlerin ortalama olarak değerlendirdiği oyun bu haftasonu Steam’de ücretsiz olacak.

İki gün boyunca Steam üzerinden ücretsiz temin edebileceğimiz oyunda hem hikayesini hem de multiplayer modunu oynamamız mümkün olacak. 6-8 saat oynayarak bitirebileceğiniz oyunun hikayesini bu haftasonu rahatlıkla bitirebileceğinizi söyleyelim. Ücretsiz olduğu için oyunada %50 indirim uygulandı ve oyun 179 liradan 89 liraya çekildi. 

black-ops-3

Oyunu nasıl ücretsiz indirebiliriz?

Sadece 6-7 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olacak bu oyunu indirebilmeniz için bir Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer zaten Steam üyesiyseniz oyunu Steam uygulaması üzerinden indirerek pazar akşamına kadar keyfini çıkartabilirsiniz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir