Home Oyun Half-Life 3 sanal gerçeklik üzerine kurulu olmayacak
0

Half-Life 3 sanal gerçeklik üzerine kurulu olmayacak

0

Bugün başlayan EGX 2015 etkinliğinde, birçok firma konferanslarına başladı. Bu konferanslardan birisi de HTC ve Valve tarafından ortak olarak gerçekleştirilen sanal gerçeklik teknolojisi oldu. Valve ekibinden tanıdığımız isim Chet Faliszeck ile yapılan sunumda, yine Half-Life 3 soruları baş gösterdi.

İzleyeciler arasından bir kişi, ortalıkta dolaşan Half-Life 3’ün sanal gerçeklik üzerine kurulu olacağı dedikodularını ünlü isme sordu. Faliszeck ise kısa ve öz olarak “Hayır.” cevabını verdi. Bir süre sonra ise yine aynı kişi, Half-Life 3 ile ilgili bir soru daha yöneltti. Bunun üzerine ise Faliszeck espirili bir dil ile “Hayır.” cevabını tekrarladı.

Artık efsane haline gelen Half-Life 3 için neden böyle bir cevap verildi merak söz konusu oldu. Fakat anlaşılan o ki, beklenen yapıt için uzun bir süre daha beklememiz gerekecek.

 

-Merlin’in Kazanı’ndan alıntıdır.
Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir