Home Oyun Halo 5: Guardians’ın Çıkmasına 1 Ay Kala Trailer’ı Geldi!
0

Halo 5: Guardians’ın Çıkmasına 1 Ay Kala Trailer’ı Geldi!

0

Halo 5: Guardians ’ın piyasaya çıkmasına yaklaşık 1 ay kala, oyunun yayımcısı Microsoft yeni bir tanıtım videosu paylaştı.

‘’A Hero Falls’’ isimli fragman, Microsoft’un resmi Youtube kanalı üzerinden yayımlanırken, videonun içeriğinde Halo serilerinin kahramanı Master Chief’in ölümü üzerine bir konuşma yer alıyor. Öte yandan daha önce paylaşılan videolarda Master Chief’in öldüğüne dair kuvvetli ipuçları veriliyordu.  Ayrıca, söz konusu videoyu haberin sonunda ilginize sunuyoruz.Mart 2015’de Steven Spielberg’ün yönetmenliğini yaptığı ve Halo 4 ile Halo 5 arasındaki farkları anlatan 5 bölümlük ‘’Halo: Nightfall’’ isimli bir dizi yayımlanmıştı. Oyunun kahramanı Jameson Locke’ın hikâyesini anlatan diziyi izleyen oyun severleri lansman öncesi büyük bir heyecan sarmıştı.15’den fazla haritanın ücretsiz olarak verileceği oyunda, tüm oyuncuların sınırlamalar olmadan beraber katılacakları multiplayer co-op modları sayesinde oyun zevkinin büyük ölçüde arttırıldığı açıklanmıştı. Fakat oyunun lansmanı sırasında ‘’Big Team Multiplayer’’ modunun olmayacağını ve ilerleyen süreçte ilave edileceğini hatırlatalım.

Oyunun geliştirme çalışmaları Microsoft’un iştiraki 343 Industries tarafından 3 yılı aşkın süredir yürütülürken, Xbox One’lara özel olarak çıkacak Halo 5: Guardians’ın çıkış tarihi ise 27 Ekim 2015.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisment ad adsense adlogger