Home Uncategorized Hayallerin Gerçeğe Dönüşü: Scarlett Johansson’ın Robotu Yapıldı!
Hayallerin Gerçeğe Dönüşü: Scarlett Johansson’ın Robotu Yapıldı!
0

Hayallerin Gerçeğe Dönüşü: Scarlett Johansson’ın Robotu Yapıldı!

0

-Ehhem e 1 2 se se 1 2 3-

 

 

(Tamamdır ses kontrolü yapıldı, boğazlar açıldı… Hojam bu NEDİR?! Sen nasıl birisin be adam demezler Mİ?!?! Sağol, varol, çok yaşa! Daha güzelleri de kesin gelecektir. Her Yere Johansson, Her Yerde JOHANSSON!)

42 yaşındaki grafik tasarımcı Ricky Ma, Avengers filmlerinin yıldızı Scarlett Johansson’a benzeyen bir robot üretti. 50.000 dolar harcanarak ve 1,5 sene emek verilerek üretilen robot sorulara cevap vermesiyle dikkat çekiyor. Aslında Johansson’a ne kadar benzediği biraz size kalmış bir durum ama ne azından andırdığını söylemek mümkün.

Konu hakkında soruları yanıtlayan Ma,”Çocukken robotlara bayılırdım. Her çocuk gibi çizgi filmleri izlerdim ve favori olanım Transformers’tı. Burada robotların birbiriyle dövüşmesi hoşuma gidiyordu. (Sanki dövdürmek için yapmış gibi, biz seni biliyoruz Rickyyy…) Büyüdüğümde bir tane yapmaya karar verdim ama çevremden sürekli sen deli misin, kaç para harcayacağını biliyor musun, üstelik nasıl yapacağını bile bilmiyorsun şeklinde tepkiler aldım. Hepsine rağmen sonunda başardığım için mutluyum.” açıklamalarında bulundu.

Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi eğlenceler. Heyecanınız içinizde kalsın, şşt sakiin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir