Home Oyun Heroes of the Strom’a Blizzard’dan karakter geliyor!
Heroes of the Strom’a Blizzard’dan karakter geliyor!
0

Heroes of the Strom’a Blizzard’dan karakter geliyor!

0

Blizzard, Daha Fazla Overwatch Karakterini Heroes of the Storm ( HoS )’a Eklemeyi düşünüyor!

Overwatch’un gözde karakteri Tracer, oyun çıktıktan 1 ay sonra Nisan ayında Heroes of the Storm haritasındaki yerini aldı!

Gel gelelim, Tracer’ ın HoS haritasına girişi ile diğer kahramanları kolayca domine edip ve ilk nerf ‘ e mağruz kalması arasında geçen zaman neredeyse online oyunlardaki bugüne kadar uygulanan en erken nerf olma özelliğini taşıyor. (domine etmekten kastımız burada %50’lik bir kazanma istatiği)

HoS’un şampiyon tasarım ekibinin lideri Kent-Erik Hagman’ın Destructoid’e verdiği röportaj da Tracer için; ‘’Söylemek isterim ki Tracer’ın aldığı tepkiler ezici derecede olumluydu!!!, Tracer eğlenceli bir kahraman, Nexus için Saldırgan – Pozitif bir kişilik eşsiz bir renk! ‘’ diyor ve devam ediyor;

‘’Oyuncularımızın Tracer’ a karşı olan tepkilerini gördükten sonra açıkça söyleyebiliriz ki daha fazla Overwatch karakterini HoS dünyasına eklemek istiyoruz! Overwatch hikayesinde HoS’a Tracer gibi renk katıp fazlasıyla ses getireceğini düşündüğümüz çok fazla harika karakterler mevcut! ‘’

Bu sadece bir düşünce ama birinci ağızdan biliyoruz ki Overwatch’ tan bazı karakterlerin HoS’ a transfer edilmesi fikri masanın üzerindeki güçlü kartlardan bir tanesi!

Sizce, hangi Overwatch kahramanını HoS haritalarında görmek istersiniz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir