Home Oyun Horizon: Zero Down’a Son Bir Yıl!
0

Horizon: Zero Down’a Son Bir Yıl!

0

E3 Fuarının gözdesi olan PS4’ün bombasının çıkışına çok kısa bir süre kaldı. ( 1 Sene Ne Kadar Kısaysa Artık!)

Geçtiğimiz ay Los Angeles’ta  düzenlenmiş olan E3 Fuar ‘ında gösterilmiş olan PlayStation ‘un yeni oyunu Horizon : Zero Down yapımcısı olan firma Guerilla Games ‘den açıklama yapıldı.

Fallout ‘un baş yazarı olan Jhon Gonzalez iki sene önce Horizon ekibine katılmış bulunmaktaydı. Geçtiğimiz gün yaptığı bir açıklamaya göre, oyun 2011 ‘den beri geliştirilme aşamasındaymış. Birçok noktası geliştirilmiş olsa da çıkışına bir yıl süre kaldığını açıklayan Guerilla Games, karakter , silah , ve patlayıcıların ve birçok noktanın geliştirilmesi gerektiğini söyledi.Artık bir sene içerisinde ne kadar geliştirilir orası muamma.

horizon_zero_dawn

Horizon : Zero Down bilindiği üzere E3 Fuar ‘ında birçok ödül almıştı. Apokaliptik bir gelecekte, robotların hakimiyetini sona erdirmek için savaşılacak yapımda Aloy adlı karakterin kabilesini kurtarmak için verdiği savaşı anlatıyor.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir