Home Oyun Infinity Ward: “2016, inanılmaz bir yıl olacak”
0

Infinity Ward: “2016, inanılmaz bir yıl olacak”

0

Geçtiğimiz aylar içerisinde raflardaki yerini alan Call of Duty: Black Ops III,tam olarak beklediğimiz eski tadı verememişti. Aslında, geçmişe dönüp baktığımız zaman; seriye katılan birçok oyun yüzünden Call of Duty serisine ön yargılar ile yaklaşır duruma geldik. Call of Duty II ile gönlümüzde taht kurangeliştirici ekip Infinity Ward’ın, bu seneki Call of Duty için çalışmalarına devam ettiğini biliyoruz.

Bu çalışmalar ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmayan ekip, hepimizin kafasında hangi oyunun olacağına dair soru işareti bırakmaya devam ediyor. Call of Duty: Modern Warfare 4 mü yoksa Call of Duty: Ghosts 2 mi sorusuna cevap ararken; geliştirici ekip yıl başına özel olarak attığı paylaşım sonrasında, “Mutlu yıllar! 2016, inanılmaz bir yıl olacak. Hadi şunu yapalım.” attığı gaz niteliği taşıyan tweet bizleri tekrar heyecanlandırdı. Umarız ki bu yıl, eski Call of Duty tadını tekrar alabiliriz. Peki, sizce yeni bir Modern Warfare mi yoksa yeni bir Ghost mu piyasaya gelmeli?

-Merlin’in Kazanı

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir