Home Makaleler Iron Man Eldiven Tasarımı Lazeriyle Birleşirse

Iron Man Eldiven Tasarımı Lazeriyle Birleşirse

0

Özellikle de film dünyasında bunca yenilik olup, teknolojik açıdan hayal gücünün sınırlarının zorlandığı beyaz perde efektlerine tam bir görsel şölen demek yanlış olmaz. Çizgi romanın ise hayal gücümüzü zorladığı çizgi roman okuyucularınca asla reddedilemeyecek bir gerçek ve de onların o muhteşem havalı kahramanları. En ön plana çıkan karakterlerden biri beyaz perdeye de bu denli başarılı efektlerle uygulayıp bizlerle buluşunca herkesin içindeki o “işte o benim!” temalı kahramanvari heyecan patlaması yaşanıyor.

Çizgi roman kahramanı, süper teknoloji sahibi, dünya genelinde çok fazla hayrana sahip, uçuyor, kaçıyor, LAZER atıyor… Evet bu isim şu anda da aklnııza geldiği gibi Iron Man’den başkası değil.

Hayranların yıllardır yaptığı cosplayler tasarım açısından gerçekten hoş görüntülere sahne oldular, muhteşem suitler, eldivenler, o film efekti sesleri…

“Çın çiin!!”

(videoyu izleyince ne demek istediğimi anlayacaksanız 🙂 ) Youtube’da bu sefer hem tasarımı hem de gerçek lazer deneyimini birleştiren çok kaliteli bir çalışma da gözümüzden kaçamadı. Lazerleri elbette filmdeki kadar güçlü olmamasıyla beraber etki ettiği yerler var. Bir avuç içi lazeri, bir elinin üstündeki lazer ve de bir ekstrası olan bu muhteşem çalışmaya hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir