Home İlginç haberler İşte Dünyanın en pahalı evi!
İşte Dünyanın en pahalı evi!

İşte Dünyanın en pahalı evi!

0

Şuan da inşa edilen 9,290.3 metrekarelik Bel Air malikanesi dudak uçuklatan fiyatıyla dünyadaki en pahalı ev olmayı başarıyor.Gelir dağılımındaki eşitsizliği gözler önüne seren bir malikane oluyor.

Mimar Paul McClean ve Amerikan film yapımcısı ve şehir planlamacısı olan Nile Niami tarafından inşa edilen ev Beyaz Saray’ın iki katı büyüklüğünde.Evin 464.52 metre kare olan ebeveyn yatak odasına 30 araçlık bir garaja, 5 yüzme havuzuna, bir kumarhaneye ve 2 tematik şelaleye, bir gece kulübüne, bir 40 kişilik sinemaya, bir bowling pistine, ve her yerde birden bulunan japon balığı havuzundan duvarlara sahip.

bel-air-insaat

 

Mimar McClean projesinde herkesin hayallerini süsleyen evi yaratmaya çalıştıklarını belirterek ” Biz bir yaşam modeli satmaya çalışıyoruz, insanların eğer burada yaşasalardı nasıl olacağını düşünmelerini istiyoruz.” dedi.

Eğer eve gidip japon balıklarına bakmak isterseniz aklınızda olsun evde bulunan güvenlik sistemi ” Death Star” dan farksız.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir