Home Teknoloji Haberleri İTÜ öğrencilerinden Prisma’ya rakip!
İTÜ öğrencilerinden Prisma’ya rakip!

İTÜ öğrencilerinden Prisma’ya rakip!

0

Ülkemizde ve Dünya’da son günlerde çok büyük bir ilgi gören Prisma uygulaması, milyonlarca kişi tarafından indirildi. Uygulamanın bu başarısını gören iTÜ’lü mühendisler ise bundan esinlenerek Artly’yi geliştirdi.

Peki Artly nedir?

artly-android-1469601835

Android ve iOS işletim sistemi kullanan cihazlar için ücret ödemeden indirebildiğimiz bu uygulama fotoğrafları sanatsal efektler kullanarak güzelleştiriyor. Şimdilik 10 tane filtre bulunan uygulama buna rağmen oldukça güzel işler yapıyor. Ayrıca uygulamanın kullanımıda bir o kadar basit. Fotoğrafınızı çekip kendinize özel bir filtre seçmeniz yetiyor.

Uygulamada yer alan butonlar sayesinde fotoğraflarınızı anında sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Prisma’ya göre çok daha hızlı çalışan bu uygulamayı iTÜ’lü mühendisleri sürekli geliştirmeye devam edeceklerini söylüyor. Şu anda uygulama mağazada 50.000’e yakın indirmeye ulaşmış durumda

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir