Home Dizi Jason Momoa’lı Frontier’in İlk Fotoğrafları Yayınlandı
Jason Momoa’lı Frontier’in İlk Fotoğrafları Yayınlandı
0

Jason Momoa’lı Frontier’in İlk Fotoğrafları Yayınlandı

0

Hepimiz Jason’ı belki de ilk en ünlü rolü olan Game of Thrones dizisindeki Khal Drogo rolüyle tanıdık ama bir tanıdık pir tanıdık. Gerçek adı Joseph Jason Namakaeha Momoa olan Hawaii doğumlu başarılı oyuncu DC evreninin Aquaman’i olacağı haberleriyle adından iyice söz ettirdikten sonra şimdi sıra yeni dizisinde efe’m.

Film için de kesmek istemediğinden olacak ki saç-sakal kombini uzundu, hala uzun daimi uzun vesselam. (Neyse biraz da adamdan çıkıp diziye döneyim yauv)

 

 

Frontier hakkında kısaca;  1800’lü yıllarda geçecek konusu ile tarihsel drama kategorisinde yer alan ‘Frontier’ Discovery Channel’in ilk özgün senaryoya sahip dizilerinden biri benim güzel okurlarım.

Konusu ise bele kısaca; “18. Yüzyılın sonlarına doğru Kuzey Amerika’da ticari bir geçim kaynağı olarak sanayileşen, şiddet olaylarının ve kanlı çatışmaların yaşandığı kürk ticaret sisteminin gelişimini merkezine alacak. Başlangıçta yerlilerin geçim kaynağı olan kürk ticareti Avrupalıların bölgeye gelmesi ile gelişmiş ve ekonominin zirvesine oturarak önemli bir para kaynağı haline gelmiştir. İş görüşmeleri ve anlaşmaların sık sık baltalarla çözüldüğü dizide yerli kabileler ve Avrupalılar arasındaki hassas ilişkilere değinilecek.”

Büyük ihtimal beğenilecek, yani getirisi olacak ve devam edecek emme yine de ilk sezonu 6 bölümden oluşacak mini dizinin gösterimi Kanada Discovery Channel’da bu yıl içerisinde yapılacak imiş. Kanada dışındaki tüm ülkelerde dijital yayın hakları Netflix Baba tarafından satın alınmış.

 

Fotoğraflara gelin şöyle bir göz atalım;

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir