Home Dizi Karşınızda DC TV Dünyasının Yeni Superman’i!
Karşınızda DC TV Dünyasının Yeni Superman’i!
0

Karşınızda DC TV Dünyasının Yeni Superman’i!

0

Birçoğunuz yeni Superman’i zamanında sükse yapmış olan Teen Wolf dizisindeki Derek rolüyle tanıdı, tanıyor. Kendisi CW’nin duyurduğu haberler sonrası DC dizi evreninin yeni Superman’i ciddi ciddi. -Şaka değil la, valla bak-

Diyeceksiniz adam ekranların kıllı, serseri, asi kurtadamıyken nasıl jilet surat, en kaslı kişisine dönüşecek diye. (Aklısınız beeaa, herkes öyle düşünüyor) Orası daha yeni sezonların gelmemesi itibariyle bayağı bir muamma emme iyi olacağını umarak bekleyişimizi sürdürüyoruz diyelim.

Son(!)-Yeni- Kripton Fertleri;

Superman on Supergirl Photo

 

Superman on Supergirl

 

Tabii şimdi Tyler’ın en büyük handikapı şu an gündem olan DC filmlerindeki son zamanların Superman’i olan Henry Cavill’ın canlandırdığı ile kendisinin kıyaslanacak olması. Herkes bunu başarılı bulurken aynı zaman onu da bulabilecek mi? Kim bilir?

Bir karşılaştırma yapın istedim tabii ilk bakışa göre.

 

Aynı sorular The Flash kahramanı için de geçerli ama bu kez ters taraflı. Çünkü son zamanların Flash’ı -CW’nin yani DC dizi evreninin (Tyler ile beraber olacak olan) – Grant Gustin. Gözde DC filmlerinde oynayacak olan Flash ise daha sadece 3-4 saniyelik rolüyle karşımıza çıkmış Ezra Miller. Burada da tabii kıyas söz konusu 46 ve yan dizilere sıçramasıyla yaklaşık olarak 50 bölümdür izlenilen Grant’in Flash’ı mı daha kalite yoksa film evrenindeki Ezra Flash’ı mı daha kalite diye.

Buyruğn efenim bir de The Flash’lere şöyle bir göz atın tekrardan.

 

 

 

BEKLEYİP GÖRECEĞİZ BE CANLAR. Benden bugünlük bu kadar, adios amigos.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir