Home Marvel Kız Arkadaşınızla Doctor Strange’in Fragmanını İzlerseniz
Kız Arkadaşınızla Doctor Strange’in Fragmanını İzlerseniz
0

Kız Arkadaşınızla Doctor Strange’in Fragmanını İzlerseniz

0

Evet öncelikle EVET DOCTOR STRANGE KASIMDA BİZLERLE!! Ayrıca kaliteli oyunculuğu ile bu role hayat verecek oyuncu da çoğunuzun Sherlock Holmes’tan tanıdığı (Hı hı evet, Sherlock’un ta kendisi) Benedict Cumberbatch.

Ta-taa!

 

-Haberin içeriği olan “kız arkadaşla bu filmin fragmanını izleme” olan kısma geçmeden önce bir-iki küçük not vermek istiyorum. Dr. Strange diğer çok sevilen Marvel süper kahramanlarının yanı sıra o kadar bilindik bir karakter değil, hepimizin tahmin edebildiği gibi. Bu karakteri daha çok çizgi roman tutkunları ve 94′ Spider-Man serisini izlemiş olanlar daha iyi bilecektir.

-Bu kadar bilindik olmamasına rağmen Marvel’ın üst düzey yöneticilerinden, babalardan, eli kolu para tutan yetkili ağbilerden birinin (Tamam evet Marvel’ın CEO’su şu anda) en sevdiği, tutkunu olduğu kahramanmış kendisi. Ve bu yüzden diğer tanınmış kahramanlara saçılabilen büyük paralar olduğu gibi bu yapımda da kesenin ağzı sonuna kadar açık!

-E Sonuçta adamın favorisiymiş, ne bekleyebiliriz, Sihirli Annem efektleri koyacak değiller.,

-Ve film MCU yani Marvel Cinematic Universe (YAAĞNİ) Marvel Sinematik Evrenin’de büyük bir rolü olacak. Velhasıl kelam ileride gelecek filmler için anahtar görevi göreceği söyleniyor.

 

images

 

Ve evet, şimdi sizi kız arkadaşla bu güzel olacağını tahmin ettiğimiz, esrarengiz Marvel’ın yeni filmi Dr. Strange fragmanı izlemek nasıl olabilirmiş bir göz atmaya götürüyorum.

Bir küçük not daha, video ingilizce, o yüzden herkeşin anlayamayabileceğini öngörebiliyorum. Yapan arkadaş yabancı, o yüzden yanınızda açıklayacak birileri bulundurun kanımca.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir