Home Filmler Korku dolu Lanetli Mesaj filminden yeni fragman!
Korku dolu Lanetli Mesaj filminden yeni fragman!
0

Korku dolu Lanetli Mesaj filminden yeni fragman!

0

FriendRequest 001

 

Orjinal adı “Friend Request” olan bu naçizane korku filminden beklentiler son zamanlarda çıkanları da göz önüne alınca bir tık daha büyük.

Kendim de rahatça söyleyebileceğim gibi son zamanlarda (ama bayağı uzun bir zaman bu) adam akıllı, kaliteli, “aha bu korkutuyor lan” diyebilecek bir adet korku filmi olmadığından mütevellit, Lanetli Mesaj’a bel bağlamış bir topluluk olduğu biliniyor.

Efenim filmin başrolünde ise geçen yazın en çok konuşulan dizilerinden Fear the Walkimg Dead’de Alicia karakteriyle tanıdığımız Alycia Debnam-Carey’nin yer aldığı, Lanetli Mesaj (Friend Request) isimli korku filminden yeni altyazılı fragman ahende 2 cümle sonrası aşağıda sizleri bekliyor olacak.

 

friend-request

 

Simon Verhoeven’ın yönetmenliğini üstlendiği film kısaca; üniversite öğrencisi Laura’nın sanal alemde bir kızın arkadaşlık isteğini reddetmesi üzerine, kendisinin ve en yakın arkadaşlarının peşine düşen şeytani bir güçle savaşmasını konu ediniyor.

Kadrosunda William Moseley, Connor Paolo, Liesl Ahlers gibi genç isimlerin yer aldığı bu filmi 9 Eylül 2016 da izleyebileceğiz. (Yani cumaya korkmaya azır olun beeaa)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir