Home League of Legends League Of Legends’ın En İyileri Seçiliyor!
League Of Legends’ın En İyileri Seçiliyor!
0

League Of Legends’ın En İyileri Seçiliyor!

0

League of Legends’ta gün geçmesin ki yeni bir haber, yeni bir olay olmasın. Her daim kendini(valla istatistiki veriler söylüyor, wallah ben demirem.) özellikle çıktığı günden bu yana artan oranlarla tepede tutmayı başarabilen, odak olmayı başarabilen bir oyun oldu. (Şık şık alkışlar ritoya, hmmmh her neyse…)

2016 Kış Mevsimindeki birbirinden heyecanlı, kalite kokan maçların geçtiği sezonun ardından önümüzde sadece yarı final ve sonrasındaysa 3 Nisan Pazar günü Volkswagen Arena’da yapılacak KMF ile sezonu kısa süreliğine kapatmış olacağız, olacaklar, olacak…

-Riot Türkiye ofisinin haberinden minnak bir alıntı-

 

“Kış Mevsimi’nde 7 hafta süren lig aşaması boyunca en iyi performansı gösteren oyuncular ve koç, sizlerin oyları ve Şampiyonluk Ligi yorumcularından oluşan jürinin puanlarıyla belirlenecek. 2016 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi karşılaşmalarını hatırlamak için LoLeSpor YouTube kanalından maç özetlerini izleyebilirsiniz.

2016 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde size göre en iyi performans gösterenleri oylayarak, favorilerinizin Volkswagen Arena’da boy göstermesini ve mevsimin en iyi 5’ine seçilmesini sağlayabilirsiniz!”

 

-Ve falanlaar filanlaar… A siz hala burada mısınız? O zaman okumaya devam lakin daha karpuz keseceğük, oy vereceğük!..-

Ödüllerin Kış Mevsimi Finali’nin gerçekleştiği gün şampiyonun belirlemesinden hemen sonra alacağını da not olarak belirtmiş olalım. Ve şimdi sıra “ben bu oyları nereden vereceğim?” sorusunun yanıtına. Aşağıda bıraktığım linklerden favori oyuncularınızın bu ödüle layık olduğunu düşünüyorsanız oy vermenizi tavsiye ederim, her gün bir oy daha verebilirsiniz. Haydi bakalım kaderleri ellerimizde.

Esen kalın efenim.

Üst koridor oylaması için tıklayın!

Ormancı oylaması için tıklayın!

Orta koridor oylaması için tıklayın!

Nişancı oylaması için tıklayın!

Destek oylaması için tıklayın!

Koç oylaması için tıklayın!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir