Home Makaleler Leventisiktekinproject.com
Leventisiktekinproject.com

Leventisiktekinproject.com

0

Deneyimli grup liderlerinin yönetiminde; genç, dinamik, akademik eğitimli profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır..

Kadromuz; davetli portresi ve arzu edilen konseptlere göre DUO – TRIO – QUARTET (iki – üç – dört müzisyenden oluşan) gruplardan, 10 – 15 kişilik BIG BAND (Büyük orkestra) müzik gruplarına genişleyebilmektedir..

Klasik eserlerden Latin ve Jazz standartlarına, Türkçe ve yabancı (İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Greek) popüler şarkılardan yöresel halk türkülerine, eğlence müziklerinden Türk sanat müziğine, opera aryalarından 80′ ler ve 90′ larda hit olmuş şarkılara uzanan geniş bir repertuara sahiptir..

Bir yandan ülkemizin önde gelen kurumsal firmaları ile uzun yıllardır devam eden çözüm ortaklıklarımızı sürdürüyor, zaman zaman devlet protokol organizasyonlarında bulunuyor ve aynı zamanda bir çok özel davet organizasyonlarında sahne alıp, performans veriyoruz..

861466885686
Kongre, bayi toplantısı, gala geceleri, ürün lansmanı, fuar, kokteyl, açılış, yılbaşı etkinlikleri gibi kurumsal organizasyonlarda ve nişan, düğün, davet, sünnet, bar mitsva, vaftiz, sürpriz partiler vb. özel gün organizasyonlarında arzu edilen konsept ve bütçelere uygun müzikal çözümler sunuyoruz..

Tekrarı mümkün olmayan en anlamlı, en değerli gününüzde sizlerin de yanınızda/sahnede olup tüm arzularınızı/hayallerinizi profesyonel dokunuşlarla gerçeğe dönüştürmek istiyor ve bunun için çalışıyoruz..

PROTOKOL MÜZİK ORGANİZASYON

Ulusal veya uluslararası üst düzey konuklarınızı ağırlarken, ülkemizin en seçkin orkestralarında görev almış, akademik kariyeri olan profesyonel müzisyen kadromuz ile müzikal performanslar verebiliriz..

Klasik, jazz, Napoliten, Latin, Dünya Müziklerinden hazırlanan bir repertuar icra edebileceğimiz gibi, Türk Sanat Müziği, Türk Tasavvuf Müziği, Türk Halk Müziğinin sevilen eserlerinden hazırlanan repertuarımızı jazz motifleri ile armonize ederek farklı bir düzenleme, farklı bir müzikal anlayış ile de sunabiliriz..

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir