Home Uncategorized LG ‘nin Geliştirmekte Olduğu Nexus Telefonunun Bilgileri Açıklandı!

LG ‘nin Geliştirmekte Olduğu Nexus Telefonunun Bilgileri Açıklandı!

0

Google önceki senelere göre daha farklı olarak bu yıl iki tane Nexus akıllı telefon duyurmayı hedefliyor. Söylentilere göre telefonlardan birini Huwaei (5,9 İnç Ekran) diğeri LG (5.2 İnç Ekrn) tarafından geliştirilmekte. Telefonlara ilişkin birçok bilgi resmi olmayan kaynaklar tarafından doğrulandı. Bu defa LG tarafından geliştirilmekte olan Nexus için yeni gelişmeler yaşandı.  Derek Ross, Phandroid sitesinin popüler yazarı, aynı zamanda Google ‘a yakın ve güvenilir kaynaklardan biri;  yazar hesabından 2015 Nexus 5’in ekran detaylarını paylaştı.

Bullhead kod adlı Nexus 5 akıllı telefonda 5.2 inç Full HD çözünürlükte ekran yer alacak. Telefonun yazılım tarafını ise beklenene göre Android M oluşturacak.

Henüz netlik kazanmadı ancak 2015 model Nexus 5’in işlemci biriminde 64 Bitlik altı çekirdekli Snapdragon 808 yer alacak.

lg_google_nexus_5_black_white

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir