Home E-Spor Manila Major Hazırlıkları Başladı !
Manila Major Hazırlıkları Başladı !
0

Manila Major Hazırlıkları Başladı !

0

Sayısız prodüksiyon hataları ve dramalara rağmen Shanghai Major TEAM SECRET‘ın inanılmaz oyunu ve şampiyonluğunun gölgesinde kalmış gibi gözüküyor. Üstelik turnuva bitminde after party dönüşü oyuncuların antrenman odaları ve kişisel alanlarının otel ekibi tarafından talan edildiği, çoğu oyuncunun kişisel eşyaları, klayve, mouse, laptop ve üstüne üstün r0tk’in otomobilinin anahtarları ( Maserati ). Tüm oyuncular ve izleyicilerin ortak kanaati ise bir Shanghai Major daha istemedikleri oldu. Tüm bu başarısızlık ve hayal kırıklığının üzerini bir nebze olsun örtmek için Valve zaman kaybetmeden Manila Major eleme tarihleri ve bilet satışlarını duyurdu.

 

1soygun 2soygun 3soygun

 

Kendilerinden çok şey beklenen ve favori olarak görülen takımlardan Vici Gaming ve EHOME gibi asya kökenli ekipler roster değişikliklerine gitmeye başlamış gibi gözüküyor. Özellikle en az ilk 6 da bitirmesi beklenilen Vici Gaming ekibi turnuvada son sıralarda yer aldığı için derhal ayrılık kararı alan oyunculardan iceiceice ve Fenrir EHOME kadrosuna katıldı. EHOME ‘un yeni kadrosu şu şekilde;  LaNm, old eleven, old chicken, Fenrir, iceiceice üstelik bu kadroda LaNm beklenenin aksine support rolünde değil carry rolünde oynayacak. Bu tarz hamleleri Mushi ‘den de görmüştük. Bu şekilde EHOME kadrosundan cty ve kaka yı çıkarmış oldu.

 

EHOMEnew

 

Sosyal medyada çoğunlukla Valve ‘nin roster değişikliklerine The İnternational öncesi izin vermeyeceği söylentileri geziyordu fakat Manila öncesi son roster değişikliği şansı takımlara ulaşmış bulunuyor. Gözler ise çoğunlukla Asya takımlarında olsa da bazılarımız Na’Vi, OG ve DC gibi takımlarda da roster değişikliği bekliyoruz. Major şampiyonluğu sonrası SECRET tarafında ise bir roster değişikliği beklenmiyor.

 

 

Manila Major’un bilet satışları 12 Martta başlayacak ve organizasyon PGL tarafından düzenlenecek. Umarız bu ekip PerfectWorld gibi izleyenleri hüsrana uğratmaz. Manila Major ve bilet satışlarıyla ilgili detaylı bilgiye DotA 2 resmi sayfasından ulaşabilirsiniz : LİNK

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir