Home İlginç haberler Mark Zuckerberg’den Neymar’a Meydan Okuyuş!
Mark Zuckerberg’den Neymar’a Meydan Okuyuş!
0

Mark Zuckerberg’den Neymar’a Meydan Okuyuş!

0

Günü ilginç bir haberle kapatalım dedim. Selamlar sevgili okurlar. Evet, habere yanlış gelmediniz. İnternet dünyasının “genius”ı Facebook’un atası Mark, futbolun yetenekli, asi çocuğu Brezilyalı Neymar’a meydan okudu!

Yeaani efenim şimdi meydan okudu da nereden okudu, nasıl okudu? – Bunlar güzel sorular tabi…- Mark Bey salak değil yenmeyeceği er meydanına girer mi hiç, Neymar’a onun habitatı olmuş yeşil sahalarda meydan okumadı elbette.

Ahanda özetle tam bir haber cümlesi şekliyle;

-“Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg” bugün resmi sayfası üzerinden yayınladığı bir video ile Facebook Messenger’daki futbol oyununda ünlü futbolcu Neymar’a meydan okudu.-
Mark Zuckerberg’in bu meydan okumasına Neymar’dan karşılık gecikmedi. Gönderinin altına yorum atan Neymar, meydan okumayı kabul ettiğini, biraz antreman yapacağını söyledi. Ve ekledi, “Yarın görüşeceğiz”.

Bahsi geçen video İngilizce hali ile;

 

https://www.youtube.com/watch?v=XGeC4u501ag
Peki gizli futbol denen meret oyunu nasıl oynanır?
Facebook Messenger üzerinden arkadaşlarınızla futbol oyununu oynamak istiyorsanız öncelikle istediğiniz arkadaşınıza Messenger üzerinden futbol emojisini gönderiyorsunuz. Bu emojiyi gönderdikten sonra topa tıkladığınızda hemen arkadaşınızla bu futbol oyununu oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Yani dediğim gibi akıllı adam onu kendi habitatı olan internet alemine çağırdı, bakalım sonuç ne olacak (TAMAMEN MERAKLA) bekliyoruz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir