Home Marvel Marvel Evreninin En Güçlü 5 Karakteri
0

Marvel Evreninin En Güçlü 5 Karakteri

0

5) Galactusgalactus

Sınırsız kozmik güç ve bilgi. Galactus’un güçlerinin hiçbir sınırı yok. Sonsuz bir gücü bulunan Galactus gezegenlerin enerjileri ile beslenir. Bir nevi gezegenleri yer. Hemde saniyeler içinde. Kendinin habercisi olacak varlıklar yaratacak gücü de olan Galactus evrenin demirbaşlarından biri.

4) Living Tribunal

living

Marvel evreninin Beyonder ile başı çeken iki kutsal varlığından biri olan Living Tribunal o kadar güçlüdür ki bütün Marvel karakterleri karşısına gelse bile onu yenemezler. Infinity Gaunlet’in ve Infinity Gems’lerin hepsinin asıl sahibidir.

3) Beyonder

beyonder

Kozmik seviyede mutantlığı bulunan insanüstü bir varlık olan Beyonder o kadar güçlüdür ki Galactus, Eternity, Death gibi pek çok karakterin yaşamı tamamen Beyonder’ın insafına bağlıdır. Kendi evrenini yaratabilecek gücü vardır.

2) The Fulcrum

Fulcrum

The Fulcrum Marvel evreninin en güçlü ikinci karakteridir. Evrenin varoluşundan beri varolan Fulcrum’a hiçbir varlık meydan okumaya cüret dahi edemez. Fulcrum Marvel’a Stan Lee ile altın çağını yaşatan efsane çizer Jack Kirby’e benzer şekilde çizilir, ona adanmış bir karakterdir. Evrendeki olaylara müdahale etmeyen Fulcrum genellikle karakterlerin uğradığı bir barda, barmen olarak karşımıza çıkar, kahramanlara tavsiyeler verir.

1) One Above All

One-Above-All_(Multiverse)

Stan Lee ve Jack Kirby’i temsil etmek üzere yaratılmış olan One Above All bütün Marvel evreninin, tüm kozmik güçlerin ve varlıkların yaratıcısıdır.

-onedio

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir