Home Teknoloji Haberleri Microsoft eski Notebookları 200$’a satın alacak!

Microsoft eski Notebookları 200$’a satın alacak!

0

Microsoft oldukça sağlam bir kampanya ile  ABD, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan ve Tayvan‘daki “eski notebook” sahibi olanları sevindirdi. Microsoft bu notebookları 200$‘a satın alacak!

Windows 10 için oldukça uğraş veren, diğer tüm işletim sistemlerini unutturacak bir performans sergilemek isteyen Microsoft, “demode” işletim sistemlerine sahip “demode” dizüstü bilgisayarları satın alacak. Böylece kendisine ait eski işletim sistemleri olan XP, Vista, Windows 7 gibi işletim sistemlerinden de kurtulacak olan Microsoft, çıkmasından 6 yıl geçmeyen notebookları 200$’a satın alacak. Hatta rakibinden de kurtulmak isteyen Microsoft,Apple‘ın MacBook’larını ise 300$‘dan satın alacak.

Eğer siz de kampanya kapsamındaki ülkelerden birindeyseniz; 11.6-inç boyutundan daha büyük ekrana sahip,çalışır durumda ve 6. yılını doldurmayan notebookunuzu Microsoft’a satabilirsiniz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir