Home Oyun Minecraft’ın filmine yeni bir yönetmen!
0

Minecraft’ın filmine yeni bir yönetmen!

0

Dünyada ve ülkemizde çılgınlar gibi oynanan Minecraft’ın bir süre önce duyurulan filminin yönetmen koltuğuna It’s Always Sunny’s filiminin yönetmeni Rob McElhenney getirildi. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru filmin eski yönetmeni Levy Minecraft filmi için kafasında Goonies tarzı macera filmi tasarladığını açıklamıştı fakat yapımcı firma Mojang ve Warner Bros. Levy’nin bu fikrini veto etmiş ve yönetmenin görevine son vermişlerdi. Yeni yönetmen McElhenney’nin yönetmenlik kariyeri açısından pekte deneyimi olmadığı biliniyor. Mojang yetkilileri filmin yeni yönetmeni Rob McElhenney’nin film için doğru bir kişi olduğunu ve yapılan görüşmelerin ve fikir alışverişlerinin çok iyi geçtiğini söyledi ancak daha fazla detay açıklamayacaklarını da bekleyenlere bildirdi.

Geçtiğimiz yıl Mojang yetkilileri The Departed filimin yönetmeni Roy Lee ile görüşmüş ancak ünlü yönetmenin istediği bütçeyi çok fazla bulmuştu. 2018 senesinde vizyona çıkması beklenen film için çılgın Minecraft hayranları merakla beklemekte. Sizde yönetmen ve film hakkı

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir