Home Oyun Minecraft’ın Şehirsel Oyun Modu Yogbox Nedir-Nasıl Oynanır?
0

Minecraft’ın Şehirsel Oyun Modu Yogbox Nedir-Nasıl Oynanır?

0

Merhaba sevgili okurlar, bu yazıda Minecraft’ın şehirsel oyun modu Yogbox’u tanıtacağız ve onun hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu modu hepinizin oynamasını şiddetle tavsiye ederiz.

Öncelikle mod hakkında genel bir bilgi vermek gerekirse mod: bir çok farklı modun birleşmesiyle oluşan fakat temel olarak bireyin kendi şehrini yaratıp yönetmesine dayalı bir mod.

Oyun içinde şehirsel modun yanı sıra zindan avcılığı yapmanız için kuleler, bir çok yeni hayvan, farklı yerleşim birimlerinde bulunan insanlar ve pek çok da extra yaratık var.

Oyuna ilk başladığınızda oyun size kılıç,balta.. gibi ana ekipmanları ve deri zırh setini size veriyor. Fakat oyuna 3 kalp can ile başlıyorsunuz. Bu kalpleri arttırmak için seviye atlamanız gerekiyor. Ayrıca kazandığınız levelleri tahta kılıcı dönüştürdüğünüz soul sword’u geliştirmek için de kullanabilirsiniz.

Size verilen rehber kitap da oyuna gelen yeni ekipmanların, yapıların yapımını görebilirsiniz.

Neyse başlangıç olarak size verebileceğimiz kadar bilgi verdik daha detaylısını 1 saat 45 dakikalık geniş tanıtım içeren oyun videosunda bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=P7TvNmZDoFI

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir