Home Oyun Mortal Kombat X’e yeni bir karakter daha!
0

Mortal Kombat X’e yeni bir karakter daha!

0

Mortal Kombat X yeni bir karaktere daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Eski Mortal Kombat oyuncularının tanıyacağı nadir karakterlerden biri olan Tremor, Ed Boon tarafından yapılan duyuruyla Mortal Kombat X için geliyor. 21 Temmuz 2015’te canlı olarak tanıtımı yapılacak Tremor, Evo 2015’te oyuncuların karşısına çıkacak.

Bahsettiğimiz üzere Ed Boon’un kendi Twitter hesabından yaptığı açıklama sadece kuru bir açıklamadan ibaret değil. İki ekran görüntüsü paylaşılan Tremor, daha önceki oyunlarda bulunan Kabal’ın yere paralel olarak rakibine doğru fırlattığı testereyle hasar verme yeteneğine sahip.

Bu duyuruyla beraber Noob, Baraka, Nightwolf, Sindel ve Smoke gibi özlenen karakterlerin de gelebilme ihtimali artmış gibi duruyor. Zira oyun içerisinde bulunan bu karakterler oynanabilir değil, sadece yapımın hikaye modunda yer alıyor. Oyunculara göre, gelecek zamanlarda Mortal Kombat X için geliştirilecek DLC’ler bu karakterler için olabilir.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir