Home League of Legends MSI’da İlk Gün Açılışı
MSI’da İlk Gün Açılışı
0

MSI’da İlk Gün Açılışı

0

Şangay’da düzenlenen ve bugün startı verilen MSI turnuvası çok güzel bir açılış yaparak, e-spor sevenleri (tabiğ ki en başta LoL’ü) ekrana kitledi. Çin’de canlı canlı izleyenleri tahmin bile edemiyorum. Aşağıdan ulaşabileceğiniz açılış videosunu kaçırmamanızı öneririm. Bugün 6 “ALTI” takımın katıldığı turnuvanın ilk gününde yine 6 -ALTI LA ALTI- maç yapıldı.

 

AHANDA AÇILIŞ VİDEOSU BURADAN EFEM

 

Tüm bölgelerden birer ve içinde birçok bölgenin bulunduğu Wildcard bölgesinin temsilcisi Super Massive; yani biz bugünü iki yenilgiyle kapattık. İlk maçımızda turnuvanın favorisi, Kore temsilcisi SKT ile karşılaştık. Geçen seneden kalan hatıralarla akıllara “acaba?” sorusunu getiren Dumbledoge’umuz da ne yazık ki işini yapamayıp ilk kanı dökemedi. Ve uffak çaplı bir bozgun alarak 0-1 duruma geldik.

İkinci maçta ev sahibi Çin temsilcisi RN ile karşı karşıya gelen takımımız bir nebze kötü başladıkları maçı gayet güzel oyunla önce eşitleyip sonra bir tık önlerine bile geçti. Amma velakin ne kadar ortada olan bir gibi dursa da fark yavaş yavaş, minnah minnah arttı, arttı ve arttı… Aleyhimize… Ve bu maçı da kaybederek günü 0-2 kapamış olduk.

Yine de yarın ve ilerleyen günler için gayet dişli bir duruş sergileyebileceğimizi gösterdiğimizi düşünüyorum. Uzak Doğu’dan bir takımla daha; Flash Wolves ile maç yapacağız, sonra efenim gelecekler Avrupa ve Amerika. (Sırayla yazmadım sevgili okur, lüffen alınma.)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir