Home Oyun Mutfaklarını yenileyen çifte gizli kasa sürprizi
0

Mutfaklarını yenileyen çifte gizli kasa sürprizi

0

Mutfaklarını yenileyen çifte gizli kasa sürprizi!

Geçtiğimiz Perşembe günü sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraflar Amerikalı bir çiftin mutfağında çekilmiş. Tadilat esnasında zemin kırıldıktan sonra ortaya çıkan kasayı açmayı başaran çift, deyim yerindeyse hayatlarının sürpriziyle karşılaşmışlar.

Opposing Views’da yer alan habere göre genç çift evlerine ilk taşındıklarında ecza dolabının arkasında buldukları kağıtta yazan kasa kodunun neyi açtığını bilmiyorlarmış. Tadilat esnasında kasa ortaya çıkınca bu kâğıdı hatırlayan çift, şifreyi denemeye karar vermişler. Altı kere denedikten sonra kasayı açmayı başarmışlar.

Kasanın içinden deste deste para, bir kitap ve bir şişe viski çıkmış.

Ev sahibi kadın, ‘Gördüğümüz şeye inanamadık. Gerçekten zaman durmuş gibiydi, bir süre öylece bakakaldık’ diye açıklamış o anı.

Kasanın içindeki kitap E.F. Schumacher isimli yazarın Aklı Karışıklar İçin Kılavuz isimli kitabıymış. Ayrıca arasında bir bingo kartı ve çok sayıda siyah beyaz fotoğraf da bulunuyormuş.

Fotoğraflardan birinin arkasında, ‘Alan, okuman gereken bir kitap var. Önemli bölümlerin altını çizdim. Arkadaşın, Vincent’ yazıyormuş.

Çift henüz parayı ne yapacaklarına karar vermemiş fakat eğer Alan denen bu kişi hala hayattaysa onun hakkı olduğunu düşünmüşler ve eklemişler, ‘Ama viski bizimdir!

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir