Home Uncategorized Müzikten Ve Kırmızıdan Vazgeçemeyenlere!

Müzikten Ve Kırmızıdan Vazgeçemeyenlere!

0

Plantronics’in ödüllü kulaklığına kırmızı dokunuş!

backbeat-fit-coil-lava

Bu yaz müzikten, spordan ve kırmızının cazibesinden vazgeçemeyenler için Plantronics çok özel bir kulaklık tasarladı. Dünyanın önde gelen kulaklık markası Plantronics’in ödüllü kulaklığı BackBeat FIT, gelişmiş teknolojisi, esnek yapısı ve yeni çıkan canlı kırmızı rengi ile sporseverlerin beğenisine sunuldu. Sportif bir tasarımı olan BackBeatFIT ile spor sırasında aynı zamanda telefonunuza gelen çağrıları da cihazınıza dokunmadan yanıtlayabiliyorsunuz.

Yazın spor salonlarında ve doğadaki sportif aktiviteleriniz sırasında Plantronics BackBeat FIT en büyük yardımcınız olacak. Plantronics’in en renkli kablosuz kulaklıklarından BackBeat FIT, kolay kurulum ve kullanımı, modern tasarımı ile size zorlu ortamlarda da eşlik ediyor.

Koruyor ve şarj ediyor

BackBeat FIT’in yeni kırmızı rengini müzik severlere sunan Plantronics, kulaklıkla müzik dinlerken telefon görüşmelerinizi de yanıtlamanıza imkan sunuyor. Gelen çağrıları kulaklık üzerindeki tuşlardan kontrol edebildiğiniz Plantronics BackBeat FIT sporseverlerin gözdesi olacak. Kablo karmaşası yaşamayacağınız BackBeat FIT’in ters düz edilebilen kol bandı spor sırasında telefonunuzu koruduğu gibi antrenman sonrasında ise kulaklığınızı koruyup şarj edebiliyor. BackBeat FIT’in ter geçirmeyen ve suya dayanıklı olmasını sağlayan P2i nano teknoloji kaplaması da Plantronics’i tercih etme nedenlerinin başında geliyor.

Plantronics’in BackBeat FIT kablosuz kulaklıklarını Hepsiburada, Lydia, Troy ve belirli Turkcell ve Vatan Bilgisayar mağazalarında bulabilirsiniz.

Plantronics BackBeat FIT’in satış fiyatı 399.00TL’dir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir