Home Oyun Need For Speed için yeni video yayınlandı
0

Need For Speed için yeni video yayınlandı

0

Kullanılan aracın, virajı dönme esnasında oluşan merkezkaç kuvvetine direnemeyip arka kısmının kopması prensibine dayalı olay olan drifte hayran olmayan kişi sayısı bir hayli azdır. Fakat, gerçek hayatta gerçekleştirmek bir hayli sakıncalı davranış olduğu için bu zevki de video oyunlarında gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Özellikler Need for Speed serisinde özel görevler ile karşımıza çıkan drift, seriye katılacak olan ve seri ile aynı ismi taşıyan Need for Speed yapıtında da kuşkusuz olarak yerini alıyor. Ünlü YouTube kanallarından birisi olan Arekkz Gaming, oyun içerisinde bulunan drift sistemini kısa bir video ile gözler önüne serdi.

Drift King yani Drift Kralı olmak için temel işlemlerin anlatıldığı videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Frostbite 3 oyun motoru ile geliştirilen Need for Speed;PlayStation 4 ve Xbox One için 3 Kasım tarihinde raflarda olacak iken; PC platformunda ise 2016 yılının ilkbahar ayında oynanabilir hale gelecek.

-Merlin’in Kazanı

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir