Home Oyun No Man’s Sky’dan gelen yeni bilgiler gerçekten şok edici!
0

No Man’s Sky’dan gelen yeni bilgiler gerçekten şok edici!

0

No Man’s Sky bugüne kadar hep ne kadar devasa olduğuyla konuşuldu. Oyuncuların büyük bir kısmı Hello Games’in neler hazırladığını merak etmekle meşgul. Oyun hakkında ortaya çıkan son bilgilerse cidden insanın dudağını uçuklatan cinsten.

Oyun ne kadar iyi olacak veya gerçekten iyi bir yapım olacak mı? Bunu zaman gösterecek ama şimdiden umutlu olmak ve No Man’s Sky’ın oyun dünyasını derinden etkileyeceğine inananmak istiyoruz.

Oyun evreninde tamı tamına 18,446,744,073,709,551,616 gezegen bulunacak. Bunları tek tek keşfetmek isterseniz, bunu yapmak 5 milyon yıl alacak.

Hello Games oyun içi birçok bot hazırlamış durumda. Bu botların görevi evreni keşfetmek ve bulduklarını yapımcılara göstermek. Çünkü yapımcılar bile orada neler olduğunu tam olarak bilemiyor.

Gezegenlere isim verebileceksiniz. Oyuncuların keşifleri Altas adındaki bir veri bankasında tutulacak.
Jetpack kullanabileceksiniz.

Görebildiğiniz tüm gezegenler ve cisimler keşfedilebilir olacak.

Oyun içerisinde birçok grup bulunacak ve bunlarla olan ilişkileriniz çok önemli olacak.
Canlı türleri rastgele olarak oluşturulacak. Bir gezegende gördüğünüz bir yaşam formunu başka bir gezegende göremeyebileceksiniz.

Aynı şekilde müziklerde soundtrack albümüne bağlı kalınarak rastgele oluşturulacak.

Şimdi gel de bu oyunu bekleme sevgili okur!

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir