Home Uncategorized Nokia ‘nın Yeni Ortağı!

Nokia ‘nın Yeni Ortağı!

0

Birkaç gün önce Finlandiyalı teknoloji devi Nokia, 2016 yılında akıllı telefon üretmek için ortak arayışlarına giriştiği haberi gelmişti kulağımıza. Bu haberden sonra geçtiğimiz saatlerde Meizu ortaklığa referans olacak bir teaser paylaştı. 

Nokia 2016 yılında Android işletim sistemli telefon üretmek için çok fazla hevesli olduğunu biliyoruz. Fakat Microsoft ile yapmış olduğu anlaşma gereği telefon üretemiyor. Daha önce ortaklık kuracakları iddia edilen Meizu yayınlamış olduğu bu görsel ile ortaklık için ben varım dedi. 

nokia

 

Meizu ‘nun yayınladığı bu görselde ki 716 rakamı dikkatlerden kaçmıyor. Yani 7. ayın 16 ‘sında şirketlerden bir ortaklık açıklaması gelebilir. Başka bir yorum olarak Nokia ve Meizu 2016 ‘nın 7. ayında birlikte bir telefon duyurabileceğini söyleyebiliriz. Nokia tarafından seçilecek akıllı telefon üretiminde ortak olma ihtimali yüksek gözüküyor. Ama ortaklık önümüzdeki yıl sonundan önce olmayacak. Nokia ‘nın şimdilik en büyük şansı Meizu gözüküyor. Şimdilik yarını bekliyoruz bakalım neler olacak.

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir