Home Uncategorized Önümüzdeki Birkaç Gün Bineceğiniz Taksiye Dikkat! ‘Fake Taxi’ İstanbul’da Görüldü!

Önümüzdeki Birkaç Gün Bineceğiniz Taksiye Dikkat! ‘Fake Taxi’ İstanbul’da Görüldü!

0

Evet evet yanlış duymadınız. Ünü bütün dünyaca bilinen ‘Fake Taxi’ İstanbul sokaklarında görüldü. Önümüzdeki birkaç gün taksi çevirirken daha dikkatli olmanız gerekli. Maazallah farkında olmadan bu taksiye denk gelirseniz yolculuğun sonu pek hayırlı bitmeyebilir.

Adsız

Evet fotoğrafta açıkça ‘Fake Taxi’ logolu bir araç görülüyor. Gerçekten geldiler mi yoksa hınzır bir araç sahibi kendi otomobiline çakma bir logo mu koydu bilinmez ama tedbiri elden bırakmamak şart. 😂 Tabii gerçek olup olmadığını anlamamız için sürekli takipte olup yeni bölümleri kaçırmamak gerekli. Bakalım ‘Fake Taxi’ ekibi gerçekten Türkiye’ye geldi ve burada birkaç bölüm çektiler mi bunu zaman gösterecek.

Peki bilmeyenler için anlatalım. Nedir acaba bu ‘Fake Taxi’?

fake-taxi_675963

‘Fake Taxi’ aslında merkezi İngiltere olan bir porno şirketi. Taksi şoförü arabasına binen güzel kadınlara bir punduna getirip onları taksi ücreti ödemeden gitmek istedikleri yere götüreceğini söylüyor. Eğer kabul ederlerse de ilişki karşılığında kendilerine taksi hizmeti veriyor. Tabii bu arada da taksinin güvenlik kamerasıyla tüm olan biteni de kaydetmekten geri kalmıyor. Sadece İngiltere değil Macaristan ve Çek Cumhuriyeti’nde de bölümleri çekilen ‘Fake Taxi’de olaylar tamamen mizansen. Yani aslında yanlışlıkla ‘Fake Taxi’ye binme gibi bir şansınız yok. Tüm olan biten tamamen profesyoneller tarafından yürütülüyor.

-Onedio

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir