Home Mobil Pokemon GO’dan yeni rekor!
Pokemon GO’dan yeni rekor!
0

Pokemon GO’dan yeni rekor!

0

Telefon oyunlarından en popüler oyun olan Pokemon Go’dan yeni bir rekor kırıldı. Ciddi başarılar elde eden Pokemon Go sürekli güncellenerek yenilikler getiriyor.  Sürekli güncellenen hileler yüzünden bir çok oyuncuyu kaybetmesine rağmen yine de oyuncuları rekorlar kırmasına yardımcı oluyor.

Kullanılan tüm hileli hesapların kapatıldığı açıklamasını geçtiğimiz günlerde yapmıştı fakat hala çalışan hilelerin olduğunu biliyoruz. Fakat bu durum başarıyı engellemiyor. Pokemon Go 2 aylık süreçte 500 milyon dolar gelir elde etti ve şuanda mobil oyun sektöründe en hızlı gelişen uygulama oldu!

appaniepokemon-go

App Annie‘nin raporlarına göre Ağustos ayında 350 milyon dolar ile kapattı fakat bu ay bu rakam 500 milyon dolara çıktı. Candy Crush Saga, Puzzle&Dragons ve Clash Of Clans’ın 400 günde ulaştığı değerleri 60 günde yakalamak üzere! Niantic, bir çok işyeri ile anlaşarak oralara pokestoplarını koydurdu ve bu sayede o mağazaya veyahut yemek yemek için gelen kişiler hem pokestoplardan poketopu ve lure basarak pokemon kazanırken o işyerine de para kazandırıyor!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir