Home Teknoloji Haberleri Popüler torrent sitesi kapatıldı!
Popüler torrent sitesi kapatıldı!

Popüler torrent sitesi kapatıldı!

0

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde KickAssTorrent isimli torrent sitesi kapatılmış kısa bir süre sonra farklı bir isim konularak tekrardan açılmıştı. Görünüşe göre torrent sitelerini kapatma operasyonunu sadece KickAssTorrents ile sınırlamayacaklar. Çoğumuzun kullandığı Torrentz, kapatılan sitelerin arasında yerini aldı.

En çok kullanılan torrent sitelerinden biri olan Torrentz 2003 yılında kurulmuş ve kullanıcılara arama motoru gibi bir hizmet veriyordu. Bu sitede bir torrent aradığınız zaman dediğimiz gibi bir arama motoru olarak çalışan site sizlere The Pirate Bay, Kickasstorrents gibi büyük sitelerin torrentlerini sunuyordu.

Torrentz

Siteye giriş yaptığınızda kapatılmamış gibi gözükebilir ancak bir arama yapmak isterseniz “Torrentz will always love you. Farewell.” (”Torrentz her zaman sizi sevecek. Elveda.”) şeklinde bir yazı beliriyor. Torrentz acaba KickAssTorrents’in yaptığını yapıp kısa bir süre sonra başka bir isimle geri gelecek mi diye sorarsanız bizce en kısa zamanda döneceklerdir.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir