Home Teknoloji Haberleri PS4 kullanıcılarını sevindirecek haber!
PS4 kullanıcılarını sevindirecek haber!

PS4 kullanıcılarını sevindirecek haber!

0

Sony’nin PlayStation 4 için hazırladığı dün kullanıcılara sunulan 3.50 güncellemesi ile birlikte değişik ve yepyeni özellikler geldi.

En iyi özelliklerinden biriside artık kendimizi çevrimdışı gösterebilecek olmamız bu sayede diğer oyunculara gözükmeden çevrimiçi hizmetlerden yararlanabileceğiz.Diğer bir özellik ise arkadaşlarınızı bildirim altına almak şeklinde beraber oyun oynadığınız veya sohbet etmeyi sevdiğiniz arkadaşlarınızı işaretleyebileceksiniz. Bu sayede arkadaşınız giriş yaptığı vakit bildirim alacaksınız.

ps4-remote-play_thumb800

Geldik en dehşet özelliğe artık PS4’ünüze PC/Mac üzerinden remote play özelliği geldi bu gelen özellik ile oyunları PC üzerinden rahatça oynayabileceğiz. Windows 8.1/10 ve OS X 10.10/10.11 sürümleri bu özellik ile uyumlu olacak.

60p, 540p, 720p seçenekleri arasından seçim yapabileceksiniz ayrıca 30/60 fps seçenekleride bulunuyor. Bağlayacağınız oyunları Dualshock 4 ile oynayabilirsiniz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir