Home E-Spor PSV Eindhoven Da E-Spora Yelken Açtı
PSV Eindhoven Da E-Spora Yelken Açtı
0

PSV Eindhoven Da E-Spora Yelken Açtı

0

Gün geçtikçe köklü spor takımları (genelini futbolun medya gücü büyük olduğundan futbol kulübü olarak da bilirsiniz) kulüplerinde yeni branş olarak e-spora yer açıyor. Bu seferki adım Hollanda‘nın köklü takımlarından olan PSV Eindhoven.

Ahanda TAM OLARAK BURAYA tıklayarak PSV’nin kendi sitesi üzerinden yapmış olduğu habere göz atabilirsiniz. Özetle PSV’li amcamlardan olan yetkili menajer Guus Pennings şunu demiş;

PSV Eindhoven’lı oyuncuların FIFA17 çarpışmaları:

PSV voegt eSports-gamer toe aan selectie

 

 

Genç fanlarımızın isteklerine cevap vermemiz gerçekten çok önemli. Elektronik sporların gün geçtiğkçe daha da önemli bir hale geldiğini görmezden gelmemiz mümkün değil. Dijital ortamda da PSV isminin en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamak en büyük amaçlarımızdan biri. Bunun da en etkili yöntemi kulüp olarak elektronik sporlar arenasında yer almaktan geçiyor.

 

(He bir de demişki, “şşşt ahoy ahoy. Sakin ulam, biz buraya adım attık, Fifa oynuyor diye ezilen bir oyuncumuzu görürsek pipinizi keseriz diye. E haklı tabi ezdirmemesi lazım.)

Pennings ayrıca, FIFA mücadelesinde PSV formasını terletecek oyuncunun, diğer spor branşlarında mücadele eden sporculardan ayrı tutulmayacağını ve kulüp bünyesindeki herkesle aynı imkanlara sahip olacağını belirtmiş. -Bakayım belirtmiş mi? Valla belirtmiş, tamam dağılın.-

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir